Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

Epilacja laserowa Frampol

Prasóweczki

Depilacja laserowa – nowoczesny technologia na gładkie ciało!

Depilacja laserowa Radzyń Podlaski

Delikatne i zadbane ciało we dzisiejszym świecie jest samym z podstawowych wyznaczników piękna. Na długotrwałym i dokładnym usunięciu niechcianego owłosienia chce nam szczególnie w sezonie wakacyjnym, jak wysoka temperatura otoczenia skłania nas do odsłaniania jeszcze dużo wielkich obszarów ciała. Chcąc jak dobrze składać się na plaży, warto przed urlopem udać się na środek laserowej epilacji.

Zobacz również Puderniczki

Laserowa depilacja, czyli epilacja

Tradycyjne formy usuwania niechcianego owłosienia pozwolą na uzyskanie zadowalających, lecz krótkotrwałych efektów. Te środki, dzięki którym pozbywamy się włosów na stosunkowo długi czas (tzn. maksymalnie kilka tygodni), są również zwykle dosyć bolesne. Mowa tu o depilacji woskiem lub elektrycznym depilatorem, alternatywnie również pastą cukrową. Zabiegi mało inwazyjne, takie jak golenie maszynką czy usuwanie owłosienia kremem, przynoszą szybkie a przez to niezbyt dobre efekty.

Chcąc pozbyć się owłosienia w mało bezbolesny sposób, i przy tym bawić się efektami przez wiele miesięcy, warto zdecydować się na środek laserowego usuwania owłosienia, łatwy w całych gabinetach medycyny estetycznej. Depilacja laserowa Radzyń Podlaski

depilacja woskiem 750

Depilacja laserowa w gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy jest spełniana przy zastosowaniu nowoczesnego urządzenia medycznego Palomar Vectus. Pokazuje ono wiązki laserowe o długości 810 nm, które upośledzają mieszki włosowe i dają redukcję owłosienia. Dzięki czytnikowi głębokości melaniny w postaci, lekarz medycyny estetycznej może dostosowywać moc narzędzia do innych potrzeb pacjenta, co zapobiega przygotowywaniu się przebarwień. Najczęściej wybierane miejsca zabiegowe to:

pachy,
ramiona,
przedramiona,
uda,
kolana,
łydki,
górna warga,
podbródek.

W przypadku kobiet jeszcze bardziej tania jest także depilacja laserowa bikini. Pacjenci płci męskiej chcą natomiast pozbyć się nadmiernego owłosienia z takich stron ciała, jak:

plecy,
brzuch,
tors,
pośladki,
okolice intymne,
kark,
uszy.

Warto zobaczyć, że wskazaniem do zastosowania laserowej epilacji jest nie tylko chęć posiadania gładkiej role w punktach estetycznych. Ta czynność medyczna jest dana oraz dla pacjentów, którzy chorują na hirsutyzm oraz zapalenie mieszków włosowych.

Depilacja laserowa – wymagania i przeciwwskazania

Depilacja laserowa jest zabiegiem nie tylko efektywnym, lecz i bezpiecznym dla zdrowia. W gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy stosujemy najnowsze drogi i sprzęty (m.in. laser Palomar Vectus), dzięki czemu wybieramy ryzyko poważnych skutków ubocznych, takich jak blizny czy poparzenia. Sama epilacja potrafi stanowić powodowana u chorych z dowolnym typem cery i typem owłosienia, pod warunkiem zastosowania odpowiednich warunków i wykluczenia przeciwwskazań. Do tych ostatnich należą:

nowotwory skóry,
ciąża i laktacja,
uszkodzenia naskórka,
aktywna infekcja w obszarze zabiegowym,
epilepsja,
przyjmowanie leków fotouczulających,
przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi,
łuszczyca,
bielactwo,
nieustabilizowana cukrzyca,
miłość do bliznowców,
wszczepiony rozrusznik serca,
stan świeżo po zabiegu chirurgicznym.

Tymczasowe przeciwwskazanie do zastosowania laseroterapii istnieje i silna lub nowa opalenizna. Zarówno przed, kiedy oraz po zabiegu, chwali się unikanie ekspozycji na ciepło i lampy UV (dostępne m.in. w solarium), a ponadto stosowanie fotoprotekcji w części kremów z filtrem SPF 50. Depilacja laserowa Radzyń Podlaski

Zabieg laseroterapii nie kojarzy się z koniecznością odbycia rekonwalescencji. Bezpośrednio po opuszczeniu gabinetu medycyny estetycznej pacjent może wrócić do swoich naturalnych zajęć. Ewentualne skutki uboczne, w sytuacje delikatnego obrzęku, zaczerwienienia lub podrażnienia skóry, a ponadto (rzadziej) zapalenia mieszków włosowych, mogą się utrzymywać do paru dni i słuchają samoistnie, bez ingerencji farmakologicznej. Depilacja laserowa Radzyń Podlaski

zobacz również Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments